KONST / Litografier / Serigrafi 12847052

nr 1284 7052

Björn Carlén

(f. 1935), Sverige

Serigrafi, "Under Tystnad". Handkolorerad. Signerad, numrerad 18/52, daterad 1979. Motivet: 41x41 cm

Björn Carlén, svensk bildkonstnär född 1935.

Utrop:

500 kr

Såld:

200 kr

måndag 28 oktober 2019
kl 18:09:21

Björn Carlén

Läs mer om Björn Carlén